Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Pani Krystyna miałaby dużo do powiedzenia w sprawie dalszych losów naszego szpitala w Poniatowej, przecież pełni funkcję w Radzie Nadzorczej i niezłą kasę z tego tytułu zarabia. Poza tym była skarbnikiem Starostwa w Opolu Lubelskim, dobrze zna wszystkich członków Rady Powiatu i Starostę. Także pytania w sprawie dalszych losów naszego szpitala należy kierować myślę do Pani Krystyny- Z-cy Burmistrza Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Pani Krystyna miałaby dużo do powiedzenia w sprawie dalszych losów naszego szpitala w Poniatowej, przecież pełni funkcję w Radzie Nadzorczej i niezłą kasę z tego tytułu zarabia. Poza tym była skarbnikiem Starostwa w Opolu Lubelskim, dobrze zna wszystkich członków Rady Powiatu i Starostę. Także pytania w sprawie dalszych losów naszego szpitala należy kierować myślę do Pani Krystyny- Z-cy Burmistrza Poniatowej.
 Uwazam ze miedzy innymi ona sie przyczynila do upadku Szpitali w Opolu i Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krystyna miałaby dużo do powiedzenia w sprawie dalszych losów naszego szpitala w Poniatowej, przecież pełni funkcję w Radzie Nadzorczej i niezłą kasę z tego tytułu zarabia.
Straszne, teraz jest też przewodniczącą rady nadzorczej w GPGK, więc wróżyć można spółce świetlaną przyszłość ... :-P Teraz pani burmistrz skupia się na tym, by jak najwięcej w mieście zrobić przed wyborami, trzeba się będzie czymś pochwalić, przykryć nicość napisami, neonami i szopkami. No i kilkoma chodnikami. Zaraz zaraz, jak to leciało jak Stefankowa je robiła? A, już pamiętam - cytuję "lizanie dupy wyborcom"... :-D Drogi się sypią, to co najważniejsze nawet nie ruszone, w ogóle jakoś tak marnie. Siłownia ma być, z tgo co wiem to mieszkancy głosowali, zasługa władzy żadna, ale jak to będzie przedstawione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani burmistrz to kombinuje jak całkiem ujajić Kowalskiego, by im nie "bruździł w wyborach" jak to traktory ładnie ujęły :-D Po mieście krąży plotka, że po tym jak burmistrzowa wywaliła go z roboty zebrała opieprz od Kapelusznika i on kazał go przyjąć z powrotem, by nie wystartował na burmistrza. I wymyślili, że dadzą mu umowę do wyborów, by go potem przed wyborami móc trzymać w garści na zasadzie - wystartujesz- wylatujesz. A, że facet ma niejako ręce związane, bo ma dziecko w szkole i nikogo kto by je do szkoły zawiózł, to i traktory się cieszą, że tak mądrze to wymyślili :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile etatow ma ta Soldkowa i w Szpitalu i PGK-u i wice Burmistrz.Ladnie sie podpieli do pieniedzy.Co do Kowalskiego to powinien startowac na Burmistrza ma szanse .Ludziska przejzeli na oczy oj przejzeli. Stefankowa jak by miala dodatkowy etat to by ja zjedli a ta nic nie robi i kase bierze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kiedy pani burmistrz jest w radzie nadzorczej pgk, w każdym razie w oświadczeniu majątkowym nie ma nic na ten temat. Nawet jeżeli jest to nioedpłatne, wynikające z zadań gminy (tego nie wiem) to i tak chyba powinna to w oświadczeniu umieszczać, niezależnie czy pobiera wynagrodzenie czy nie. Za szpital zarobiła ponad 20 tysi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaj w oświadczeniu majątkowym Pana Zubrzyckiego,  który przez lata był przewodniczącym rady nadzorczej.  Kowalski też był w radzie w Bełźycach, to można wyczytać z jego oświadczenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeżeli był i wykazał, to jest ok - postąpił jak trzeba. Zarówno jeden jak i drugi wykazał tam gdzie był. Gorzej jak się było/jest i nie wykazało. nie za takie wykroczenia posłowie tracą immunitety :-D czytaj J... asiu ze zrozumieniem, bo niechcący wkopiesz idoli :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlasnie ja tez bym chcial wiedziec co oni mysla zrobic dalej ze szpitalem? Budynek podobniez Starosta chce sprzedac swojemu kumplowi ale nie wiem co w nim bedzie robil.
Szpital też??? ja słyszałem tylko o szkole podstawowej... że na sprzedaż na jakiś dom starości idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wie od kiedy ona jest w tej radzie nadzorczej pgk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że jest w radzie może zrobi trochę porządku są tacy co portkami trzęsą ? Chyba mają coś do ukrycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to nie jedno,  większość pracowników PGK przejrzało na oczy,  wstyd panie Kowalski!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa napisał:
Bardzo dobrze że jest w radzie może zrobi trochę porządku są tacy co portkami trzęsą ? Chyba mają coś do ukrycia.
 A co mozna zrobic w PGK jaki interes smiechu warte.Kryska niech z soba zrobi porzadek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że jest w radzie może zrobi trochę porządku są tacy co portkami trzęsą ? Chyba mają coś do ukrycia. [/quote] [quote] I to nie jedno, większość pracowników PGK przejrzało na oczy, wstyd panie Kowalski!!
Śmiać mi się chce jak teraz robione jest wszystko by zdyskredytować Kowalskiego, ponad 3 lata kontroli i audytów za które zapłacili mieszkańcy (tak, tak, audyty były płatne z pieniędzy gminy) nie wykazały niczego czego się można czepić, nie znalazły niczego by Kryśka mogła z czystym sumieniem zwolnić Kowalskiego i mieć go z głowy. Nie uwierzę, że gdyby coś się znalazło nie skorzystałaby z okazji, nie w jej stylu. Więc skróciła mu kadencję, ogłosiła "bezstronny" konkurs, a teraz cały czas jest podgryzanie, rzucanie tu i tam półsłówek, że on niby taki "umoczony" i takie "nieprawidłowości" się działy i "pracownicy" przejrzeli... Zadam krótkie konkretne pytanie - za Kowalskiego zarząd był dwuosobowy, więc jeżeli było tak źle, to dlaczego drugi członek tego "skompromitowanego" zarządu dalej pracuje w spółce i to na tak odpowiedzialnym stanowisku?? Coś tu nie gra, albo ktoś kłamie, próbując oczerniać ludzi. Pewnie to próby powstrzymania Kolskiego przed ewentualnym startem w wyborach. Ja tak to widzę. A jeżeli chodzi o samą spółkę to zmieniło się tak : prezes, kolory ścian i meble w gabinetach, natomiast wszystko inne idzie tak samo z różnicą taką, ze jak się to działo za poprzednika to było źle, a obecnie jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że jest w radzie może zrobi trochę porządku są tacy co portkami trzęsą ? Chyba mają coś do ukrycia.
Straszysz czy obiecujesz??? Swoją drogą, stały element wypowiadania się pewnej wiecznie przy korycie partii. pada niewygodne pytanie - obrażamy lub zastraszamy. I nie taki był sens pytania. Pytanie było od kiedy była w radzie nadzorczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to nie jedno, większość pracowników PGK przejrzało na oczy, wstyd panie Kowalski!!
Masz jakieś dowody na przekręty to donieś do prokuratury, na policję, powiedz co konkretnie masz na myśli, bo tak pisać to każdy może. Ot, choćby wszystkim znany jeden z pracowników, co chodzi za nowym prezesem gnąc się w ukłonach i życząc mu "siły na posprzątanie bałaganu" - wszyscy to widzą i się śmieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krycha w radzie oficjalnie od maja 2017, rzadzi od początku swojego pobytu w gminie :-D :-D :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Kowalski na burmistrza zapytajcie ile miał głosów z Poniatowej jak nie dostał sie na radnego do powiatu. Powodzenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wiecej niż blondi na burmistrza :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby?o tylu latach pracy w Poniatowej,  znany  działacz SLD, ile miał głosów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...